KAS PADARA NATURAL DASKĀS KRĀBISAS TIK ĪPAŠAS?

NATURAL

Austrijas ģimenes uzņēmums ar gadu desmitiem ilgām tradīcijām un pieredzi. Kopš 1948.gada.

VIEGLI LIETOJAMAS

Nav jābūt īpašām prasmēm. Natural mūsdienīgie krāsu risinājumi iederas katrā dizainā. Ilgtspējīgs materiāls un ekonomisks patēriņš (1l/20m2).

VIDEI DRAUDZĪGAS

NATURAL krāsas sastāv no dabīgām eļļām un vaskiem. Hipoalerģiskas. Slēgts ekoloģiskais cikls bez ķīmiskiem atkritumiem.
WOOD INDUSTRIES SIA, reģ.Nr.40103253281, ir vienīgais NATURAL produktu ražotāja Scherzenlehner Harze GmbH oficiālais pārstāvis Baltijā. 

Kāpēc NATURAL? Tāpēc, ka labākās receptes skaistai un dabiskai dzīvei var atrast tieši dabā! Atbildīga attieksme pret dabu ir daļa no mūsu dzīvesveida. Esam ļoti priecīgi, ka varam JŪS iepazīstināt ar plašo NATURAL dabisko produktu klāstu.  Dažādi sastāvi no dabiskām izejvielām - pieredze un intensīva attīstība. 

NATURAL - Dzīvošana ar kvalitāti – izejvielām no dabas.

Natural rada dabiskas krāsas, izmantojot videi draudzīgas tehnoloģijas, kuru pamatā ir tūkstošiem gadu ilgas zināšanas par dabas aktīvajām sastāvdaļām. Lai no dabīgām izejvielām ražotu izcilas krāsas, lakas, līmvielas u.c., ir nepieciešams ilgs un intensīvs izpētes un izstrādes darbs, ko iespējams veikt, tikai sadarbojoties apņēmīgiem bioķīmiķiem, pieredzējušiem amatniekiem, celtniekiem un ekoloģiski apzinīgiem arhitektiem. Kvalitāte un piemērotība lietošanai tiek pastāvīgi uzraudzīta un tālāk pilnveidota.

Dabiskās krāsas nav vienkārši "EKO līnija ar organiskiem savienojumiem", mēs ražojam tikai dabiskus produktus. Lai to uzsvērtu un padarītu to pārbaudāmu ikvienam, mēs bijām viens no pirmajiem dabisko krāsu ražotājiem, kas pirms gadiem nolēma izpaust receptes un izejvielas pilnā deklarācijā. Solis, no kura daudzas pseido "bioloģiskās krāsas" ir vairījušās un turpina slēpties aiz uzņēmuma noslēpumiem un tādiem terminiem kā "dabīgas izejvielas" un "augu eļļas".

Ražošana harmonijā ar dabu. Lai saprastu produktu, jums jāzina tā izejvielas. NATURAL Dabiskās krāsas nav tikai "krāsas", bet veiksmīgs veids, kā tās ražot, cik vien iespējams, harmonijā ar dabu. Visām izejvielām ir jānāk no dabas un vēlāk tās jāintegrē kā atkritumi, neatstājot nekādas atliekas. Dabisko krāsu ražošana bez atkritumiem ir iespējama tikai no tīrām, dabīgām izejvielām. Daudzas mūsu izejvielas nāk no lietus mežiem un tādējādi nodrošina to eksistenci un tur dzīvojošo cilvēku iztiku. NATURAL NATURFARBEN izmantošana aktīvi palīdz aizsargāt lietus mežu!

Vairāk par NATURAL skatīt: www.natural.at; www.naturalfarben.at